fiyatlar

Yeşil Kahve

Yeşil Kahve Çekirdeği İle Zayıflama

Yeşil kahve son günlerde zayıflamak ve diyetle birlikte kullanılmak için sıkça adından söz ettirmektedir. Özellikle diyet yapan kişilerin mutlaka tüketmesi gereken içeceklerden biri olan yeşil kahve, son dönemlerin en etkili zayıflama ürünlerinden biri olmuştur. Çay ve kakao bitkilerinde olduğu gibi kafein maddesinin doğal deposu olan yeşil kahve, metabolizma hızlandıran etkilerinin olmasından dolayı tüketiminden yaklaşık 30 dakika sonra bile bedensel aktiviteleri hızlandırabilmektedir. Bu kahvenin içerisinde bulunan kafein maddesinin metabolizmayı hızlandırıcı etkisi de 2-5 saat arasında sürmekte ve yorgunluğu ortadan kaldırabilmektedir.

green-coffeeYeşil Kahve Çekirdeği İle Zayıflama günümüzde oldukça kabul görmektedir. Bu çekirdeğin hem kavrulmamış hem de işlenmemiş olması, antioksidan maddeler bakımından öteki kahve türlerine göre daha fazla zengin olmasını da beraberinde getirmektedir. Bu durum da vücuttaki yağ moleküllerini parçalayarak vücudun bağışıklık sistemini korumaktadır. Siyak kahveler, pişirilme ve işlenme sırasında içeriğinde bulunan antioksidan maddeleri kaybetmesinden dolayı zayıflatıcı etki gösterememektedir. Oysa yeşil kahve tüketiminden böyle bir durum söz konusu değildir. Belirtildiği üzere yeşil kahve çekirdeği metabolizmayı hızlandıran antioksidanlar içerdiği için kalori harcama özelliğini kullanarak zayıflamaya büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Ayrıca yine bu kahve çekirdeği, yeşil çay yaprağına göre 3 kat daha fazla antioksidan içerdiği için, 2 kat daha fazla zayıflama ve kilo kaybına sebep olmaktadır. Bu çekirdeği pişirmeden tüketirseniz, sindirim sisteminizin yağları sindirme hızı daha az olacak ve kalorilerin vücuda geçmesini engelleyecektir.

Üzerinden birçok araştırma yapılan bu zayıflatıcı ürün sayesinde kilo vermek çok kolay hale gelmiştir. Özellikle çekirdeğinin kavrulmamış olması sayesinde zayıflama konusunda sizlere büyük katkı sağlayabilir. Zayıflamaya yönelik yapacağınız spor ve diyete gerek kalmadan kolaylıkla zayıflama sağlanabildiği belirtilen yeşil kahve çekirdeği, uzmanlar ve diyetisyenler tarafından da önerilmektedir. Dilerseniz diyet ve spor aktivitelerinizi de yeşil çaya dâhil edebilir ve aylık kilo kaybınızı hızlandırabilirsiniz. Medikal ürünlerin içerdiği kimyasallar ile metabolizmayı bozmadan ve zarar vermeden zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca ürünün tadı rahatsızlık vermemekte ve bilinen kahvelerin tadı ile hemen hemen aynıdır. Günde 2 kez tüketimi uygun görülmüştür.

Resmi Satış Sitesi: yesilkahvesitesi.com

Etiketler: , , ,

Yorum Yapabilirsiniz

Lipo Magnet Kampanya

Kampanya